Marcin & Bartłomiej Oleś Duo

Zarząd Rejonowy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Klub Seniora

zapraszają  wszystkich mieszkańców na

wieczorek taneczny z własnym koszyczkiem

z  okazji

DNIA MATKI

26 maja 2018                  godz. 16.00

Piotruś Królik
Familijny Komedia ,Od lat: b.o. ,95 minut
GOK Czeremcha 23.05.2018 godz. 10.00
bilety: normalny 16 zł, ulgowy:13 zł, grupowe – 12 zł

Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”), na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potter.
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Katyń. Ostatni świadek
Thriller Od lat: 15 93 minut

GOK Czeremcha 23.05.2018 godz. 12.00 , 18.00
bilety: normalny 16 zł, ulgowy:13 zł, grupowe – 12 zł
Thriller historyczny w gwiazdorskiej obsadzie, odsłania kulisy jednej z najbardziej poruszających historii czasów II Wojny Światowej, czyli ukrywanej przez lata prawdy o zbrodni katyńskiej. Zainspirowany biografią jej naocznego świadka, Iwana Kriwoziercowa alias Michała Łobody, próbuje dojść przyczyn przedwczesnej śmierci mężczyzny, do której doszło w podejrzanych okolicznościach w Wielkiej Brytanii w 1947 roku.
Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Bella i Sebastian. 3 pokaz przedpremierowy
Familijny Od lat: b. o. 1h 37 minut

GOK Czeremcha 23.05.2018 godz. 16.15
bilety: normalny - 16 zł, ulgowy- 13 zł, grupowe – 12 zł
Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

galina 9

Fundacja „Muzyka Cerkiewna” w Hajnówce i  Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze

zapraszają na

KONCERT MUZYKI CERKIEWNEJ

w wykonaniu

Chóru Narodowej Akademii Muzyki z Odessy (Ukraina)

19.05.2018 (sobota), godz. 19.00

GOK w Czeremsze

WSTĘP WOLNY

Chór Odesskiej Narodowej Akademii Muzyki im. Antoniny Wasiliewny Nieżdanowej

Odessa, Ukraina

dyryguje: Galina Szpak

Chór  został  założony  w  1936  r. przez prof. Konstantina Pigrowa. Na przestrzeni lat chórem dyrygowali wybitni uczniowie założyciela. W re- pertuarze chóru znajdują się utwory światowej i ukraińskiej klasyki. Chór jest uczestnikiem i laureatem wielu krajowych i międzynarodowych fe- stiwali Ukrainy, Austrii, Szwajcarii, Niemiec i Bułgarii. Chór wydał 2 płyty CD. Chórmistrzem i dyrygentem Chóru jest absolwentka i docent Odeskiego Konserwatorium, dyry- gentka znaczących chórów świec- kich i cerkiewnych, laureatka wielu nagród, autorka artykułów aranżacji i przekładów, juror konkursów - dr Galina Szpak.

Program:

1. Artemi Wedel - Ti moja kripkost’ Gospodi
  2. Ałeksander Greczaninow - K Bogorodice prileżno
  3. Mykoła Leontowicz – Otcze nasz
  4. Irina Aleksijczuk - Swiat, Swiat, Swiat Gospod’ Sawaof
  5. Łesia Dyczko – Błagosłowi, dusze moja, Gospoda

foto chór

Chór Metropolitarnego Okręgu Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej
w Republice Kazachstanu
Ałma-Ata (Kazachstan)

dn. 10 maja 2018         godz. 18.00

zapraszają