Kino CINEMA LUMIERE w Czeremsze

Kino CINEMA LUMIERE , Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze zapraszają na filmy

17 listopada 2016r. (czwartek) Gminny Ośrodek Kultury, Czeremcha, ul. 1 Maja 77

W repertuarze tegorocznego kina objazdowego Cinema Lumiere same nowości, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Już 17 listopada zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Czeremsze.

Seanse:

Godz. 9.00 "Szajbus i Pingwiny"

Godz. 11.00 "Królestwo"

Godz. 14.00  "Bociany"

Godz. 17.00 "Wołyń"

Godz. 19.45  "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

Ceny biletów: 15 zł – normalny, 13 zł – ulgowy, 12 zł – grupowy.

Zapraszamy!!!

 

szajbus

Dla najmłodszych proponujemy film familijny „Szajbus i Pingwiny”. To niesamowita przygoda sympatycznego czworonoga imieniem Szajbus, który próbuje ocalić przed zagładą stado australijskich pingwinów. Czas trwania: 1 godz. 35 min. B.O.

Zobacz zwiastun: www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+%28polski%29-38933 .

 

 

 

 

 

 

 

krol

Kolejna propozycja zabierze nas w podróż przyrodniczą po tajemnicach prapuszczy, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką – jednej z najstarszych naturalnych skarbów Europy - Puszczy Białowieskiej. Stanie się to za prawą dokumentalno-przyrodniczej opowieści „Królestwo”, twórców „Mikrokosmosu” i „Makrokosmosu” (reż. Jacques Perrin, scen. Jacques Perrin, Jacques Cluzaud, Stéphane Durand). Czas trwania: 1 godz. 37 min. B.O. Więcej o filmie na: www.krolestwo-film.pl.

 

 

 

 

 

 

 

bociany

Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie. Czas trwania 1.27   B.O. Zobacz zwiastun http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+3+%28polski%29-40477

 

 

 

 

 

wolyn

Kolejną z propozycji filmowych jest polska produkcja reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, która przenosi widza w czas II wojny światowej. „Wołyń" – o nim mowa to nie tyle film o ludobójstwie, co o erozji świata opanowanego przez symbole i przynależności. A te – jeśli dać im nieograniczoną władzę – za nic mają realne życie. Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa. Czas trwania: 2 godz. 30 min. Od lat 15 Zobacz zwiastun: www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-39860.

 

 

 

 

 

pitbull

Ostatnia propozycja to również polska produkcja reżyserii Patryka Vegi. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, który obejrzało blisko 1,5 miliona widzów. Druga część filmowej trylogii „przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku” – mówi reżyser Patryk Vega, obiecując widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską. Jej skład tworzą ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz plejada zupełnie nowych twarzy. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Wszystkich ich można zobaczyć na oficjalnym plakacie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych.

Czas trwania 1.30, od lat 18

KONTAKT 

 fb  email.png  bip
 Gminny Ośrodek Kultury Czeremcha
ul. 1-go Maja 77
17-240 Czeremcha
gok.czeremcha@gmail.com
tel. 85 68 50 084

   

 

 

 

 

   Finansowanie internetu w GOK i GBP:
 pitax.png  szgrz  fundacja_orange.jpg