KINO CINEMA LUMIERE w CZEREMSZE 23 października 2019 (ŚRODA), GMINNY OŚRODEK KULTURY W CZEREMSZE

„O Yeti!”
godz.10.00   , godz. 15.45  

premiera: 11 października 2019 /Polska/

produkcja: Chiny, USA

gatunek: Animacja,Przygodowy

czas trwania: 1 h 32 min

Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię “Everest” i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu

               

„Był sobie pies 2”
godz. 12.00,     godz. 17.30  

premiera: 4 październik 2019 r.

produkcja: USA

gatunek: familijny

czas trwania: 1 h 36 min

reżyseria: Gail Manusco

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

„Joker”
Godz. 19.30 

premiera: 4 października 2019 /Polska/

produkcja: USA

gatunek: kryminał

czas trwania: 2 h 2 min

od lat: 15

reżyseria: Todd Philips

obsada: Joaquin Phoenix , Robert de Niro

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą super przestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Ceny biletów:  
18 zł normalny,  15 zł ulgowy,  12 zł grupowy (szkoły, przedszkola zakłady pracy, grupy minimum 20-osobowe)

KONTAKT 

 fb  email.png  bip
 Gminny Ośrodek Kultury Czeremcha
ul. 1-go Maja 77
17-240 Czeremcha
gok.czeremcha@gmail.com
tel. 85 68 50 084

   

 

 

 

 

   Finansowanie internetu w GOK i GBP:
 pitax.png  szgrz  fundacja_orange.jpg