Smaki regionu-III edycja

Partner KSOW: Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze realizuje operację pn. Smaki regionu-III edycja

Celem operacji jest pokazanie grupie docelowej skąd pochodzi oraz jak powstają zdrowe tutejsze produkty
jadalne, jak powstają produkty lokalne, tak pożądane w dzisiejszych czasach

Efektem realizacji operacji jest podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości  na temat wytwarzania naturalnych i tradycyjnych dla naszego regionu potraw. Operacja przełoży się na poprawę jakości życia na obszarach wiejskich poprzez kultywowanie tradycji oraz promowane lokalnych zwyczajów i tradycji, podniesie kompetencje w zakresie przetwórstwa. Warsztaty oraz konkurs kulinarny są stymulacją do podejmowania nowych działań, zakładania działalności gospodarczej oraz powstania nowych miejsc pracy na obszarach wiejskich. Zachęci do pozostawania na wsi i postrzegania jej jako przyjaznego miejsca do życia.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW
dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.