Zajęcia fotograficzne wraz z obróbką i drukiem wykonanych zdjęć. które zapiszą na stałe w kadrze zabytkowe i ciekawe miejsca, krajobrazy, ludzi, lokalną kulturę . Uczestnicy nabędą umiejętności obsługi aparatu fotograficznego pod kątem zamierzonych efektów fotograficznych oraz kolejnego procesu ich obróbki, tak aby efekt wydruku zdjęcia na dużym formacie był jak najlepszy. Efektem końcowym będzie wydruk wykonanych przez uczestników fotografii na piance oraz stworzenie plenerowej wystawy dostępnej wszystkim mieszkańcom Czeremchy oraz turystom.

Prowadzenie Sebastian Włodarczyk  https://www.facebook.com/Historie.Pelne.Emocji

Najbliższe spotkania 05.08. 2021 i 08.08.2021. udział bezpłatny. zapraszamy

Zapraszamy na Festiwal Czeremcha Wielu Kultur i Narodów. Wstęp na koncerty bezpłatny, ale po wcześniejszej rejestracji na stronie www.festiwalczeremcha.pl. (rejestracja na koncerty)
Rejestracja obowiązuje również na warsztaty. Na inne działania ( jarmark, spotkania autorskie, wystawa, filmy, spektakle, kuchnia regionalna, przegląd harmonijkarzy) wstęp bez wcześniejszej rejestracji, ale za pobraniem opaski uczestnika przy wejściu na plac GOK.
Mieszkańców Gminy Czeremcha, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie potrafią się zarejestrować na stronie festiwalowej, zapraszamy do GOK Czeremcha. Pomożemy w przeprowadzeniu procedury rejestracji. Zapraszamy od wtorku do soboty w godz. 13 - 19

zaproszenie Samki regionu II EDYCJA