KINO CZEREMCHA

Zapraszamy do Kina w Czeremsze na filmy: Balerina, Powidoki, Sztuka Kochania, Ciemniejsza strona Greya. Wszystkie projekcje odbędą się 15 lutego 2017r.

balerina

BALERINA

15 LUTEGO 2017 GODZ. 9.00 GOK CZEREMCHA

BIELTY NORMALNY 15 zł, ULGOWY 13 zł GRUPOWE 12 zł

Pierwszy pełnometrażowy film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie. 11-letnia Felicie od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Victorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicie magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicie może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicie zawsze może polegać na Victorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

powidokiPOWIDOKI

15 LUTEGO 2017 GODZ. 11.00 GOK CZEREMCHA

BIELTY NORMALNY 15 zł, ULGOWY 13 zł GRUPOWE 12 zł

Jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina, zdobywca wielu nagród filmowych, w tym Oscara za całokształt twórczości – Andrzej Wajda, przedstawia historię człowieka niezłomnego, Władysława Strzemińskiego pioniera polskiej awangardy, ze znakomitą rolą Bogusława Lindy. Głównym bohaterem jest wielki artysta, wierny własnej wizji sztuki, który nie poddał się obowiązującemu systemowi i w konsekwencji doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów. „Powidoki” to intymny zapis ostatniego okresu życia obdarzonego charyzmą wybitnego malarza. Opowieść o tym, jak komunistyczna władza zniszczyła niepokornego człowieka.

Wajda w sposób niezwykle subtelny, a zarazem uniwersalny kreśli, tworzonymi z malarskim kunsztem obrazami, świat, w którym piękno i sztuka są prześladowane.

sztuka koSZTUKA KOCHANIA od lat 15

15 LUTEGO 2017 GODZ. 16.30 GOK CZEREMCHA

BIELTY NORMALNY 15 zł, ULGOWY 13 zł GRUPOWE 12 zł

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

zad sekrCIEMNIEJSZA STRONA GREYA

15 LUTEGO 2017 GODZ. 18.45 , 20.45 GOK CZEREMCHA

BIELTY NORMALNY 16 zł, ULGOWY 13 zł GRUPOWE 12 zł

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” zadebiutuje w kinach w okolicach Walentynek i pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze Greya. Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.